wholesale jerseys wholesale jerseys china wholesale nfl jerseys from china wholesale jerseys free shipping wholesale nfl jerseys online coach outlet coach handbags outlet coach handbags outlet michael kors handbags outlet michael kors handbags outlet michael kors outlet

ZIVANALAR
KILIF BORULARI -Ortak Kullanım(Gemi İnşa-Endüstriyel Tesisler)  

 

 

 

 

 

RGP veya RGPO Lycron zıvanaları perde ve/veya güvertelere uygulayabilmek için kullanılan daire kesitli metal borulardır. Aşağıda ki harflerle sembolize edilirler:

S: Kaynaklı düz boru kesitli kılıf borusu. Deniz uygulamalarında en çok tercih edilen kılıftır, ve perde/güvertede monte edilecekleri yerin kesimlerinin düzgün yapılabildiği noktalarda kullanılırlar. Dikişsiz çelik çekme borudan imal edilirler.

SFR:
Deniz ve kara projelerinde kullanılırlar, S kılıf borusuna 6 mm kalınlığında flanş kaynatılarak imal edilirler.

SFRB: SFR kılıf borusunun civata delikleri olanıdır, sıcak iş izni alınamadığı veya perde/güverte/duvara civatayla sabitlenmesinin istenildiği durumlarda kullanılırlar.

 

.

|Anasayfa|Katalog Sayfasını İndirin|


 
 

Bu websitenin tüm hakları ODAK İnşaat ve Tesisat Ltd. Şti'ne aittir, izinsiz kullanılamaz. Daha fazla bilgi, belge, broşür veya randevu talepleriniz için +90 216 384 27 33
numaralı telefon veya bilgi@mct-turkiye.com adresinden tarafımızla iletişim kurabilirsiniz.