wholesale jerseys wholesale jerseys china wholesale nfl jerseys from china wholesale jerseys free shipping wholesale nfl jerseys online coach outlet coach handbags outlet coach handbags outlet michael kors handbags outlet michael kors handbags outlet michael kors outlet

ZIVANALAR  
RGSK/RGSbtb-Gemi İnşa Sanayi  

 

 

 

 

 

RGSK, RGS zıvanasının genişletilmiş hali olup  içine torna ile ayraç plakaları ve sıkıştırma elemanlarının monte edilebilmesi için açılmış kanallara sahip olan bir zıvana çeşitidir. Zıvanalar taban ve tavanda 10 mm kenarlarda 12 mm kalın sactan imal edilirler. RGSK dört ebadda mevcuttur: 2, 4 , 6 ve 8.

Güverte yüzeyinde deniz suyunun göllenmesi sonucu geçiş sistemini korumak için uzatılmış tabir ettiğimiz bu RGSK zıvanalar kullanılır. Böylece dolgu malzemeleri güverteden daha yüksek ve etrafı sac malzemeyle çevrili olarak yerlerine konmuş olurlar. Zıvana 120 mm derinliğinde ve 120 mm genişliğindedir. Çoğul zıvanalarda kullanılabilir.

RGSbtb  iki tarafındanda doldurulması gereken ve geçişin her iki tarafındanda 5 bara kadar basınç sızdırmazlığı sağlayan bir çiflit zıvana şeklidir. Zıvana doldurulurken blok üniteler arasındaki boşluktan hidrostatik veya pnömatik sızdırmazlık testi yapılabilir. Ayrca jet yangın standartlarının gereksinimlerini de karşılar.

RGSbtb zıvanaları kabloları su penetrasyonları ve elektromagnetik gürültü/parazittenden korumak için kullanılabilirler. Bir taraf su penetrasyonlarına karşı koyarken diğer taraf EMC koruması sağlar.

Zıvana taban ve tavan saclarında 10mm kenarlarda 12 mm kalınlığındadır. 200 mm derinliğindedir. Diğer ölçüleri RGS zıvanası ile aynıdır.

RGSbtb dört ebadta mevcuttur: 2, 4, 6 ve 8. Çoklu zıvanalarda kullanılabilirler.

 

 

 

|Anasayfa|Katalog Sayfasını İndirin|


 
 

Bu websitenin tüm hakları ODAK İnşaat ve Tesisat Ltd. Şti'ne aittir, izinsiz kullanılamaz. Daha fazla bilgi, belge, broşür veya randevu talepleriniz için +90 216 384 27 33
numaralı telefon veya bilgi@mct-turkiye.com adresinden tarafımızla iletişim kurabilirsiniz.