wholesale jerseys wholesale jerseys china wholesale nfl jerseys from china wholesale jerseys free shipping wholesale nfl jerseys online coach outlet coach handbags outlet coach handbags outlet michael kors handbags outlet michael kors handbags outlet michael kors outlet

ZIVANALAR
RGSC/RGSR-Gemi İnşa Sanayi  

 

 

 

 

 

RGSC zıvanaların köşelerinin yuvarlak (radyuslu) yapılması sac perde ve güvertelerin dinamik hareketlerinden ve titreşimlerinden dolayı zıvanaların karşılaşacağı aşırı yük durumlarında kaynak çatlamaları riskini önlemek içindir. Aynı RGS zıvanalar gibi 2,4,6,8 ebatları mevcuttur. RGSC zıvanalarda çoğul zıvana şeklinde kullanılabilirler. Boyalı karbon çelik, galvanizli çelik, paslanmaz çelik ve aluminyum malzemelerden üretilirler.

RGSC zıvaların köşeleri standart 20 mm yarıçapında radyuslu olarak imal edilirler. Dolayısıyla bu köşelerde kullanılmak üzere özel yuvarlatılmış kenarlı yedek bloklar ve STG sıkıştırma elemanları temin edilir.

RGSR zıvanalar yüksek derecede dinamik yük ve titreşime maruz kalan perde ve güvertelerde kullanılır, örneği savaş gemilerinde silah sistemlerinin veya makine dairelerin olduğu bölümlerde.Yuvarlatılmış dar kenarları iç gerilme çatlamalarını önler. Tüm ebatlarda yani 2,4,6 ve 8'lik zıvanalarda üst ve alt kenarların kalkanların yarı çapları 70 mm'dir. Çoğul zıvanalarda kullanılabilirler.

|Anasayfa|Katalog Sayfasını İndirin|


 
 

Bu websitenin tüm hakları ODAK İnşaat ve Tesisat Ltd. Şti'ne aittir, izinsiz kullanılamaz. Daha fazla bilgi, belge, broşür veya randevu talepleriniz için +90 216 384 27 33
numaralı telefon veya bilgi@mct-turkiye.com adresinden tarafımızla iletişim kurabilirsiniz.