wholesale jerseys wholesale jerseys china wholesale nfl jerseys from china wholesale jerseys free shipping wholesale nfl jerseys online coach outlet coach handbags outlet coach handbags outlet michael kors handbags outlet michael kors handbags outlet michael kors outlet

EMC SİSTEMLER
   

 

 

 

 

Elektromanyetik Uyum (EMC)
Bu terim hem elektromanyetik atım hemde paraziti kapsaması için kullanılmıştır (EMP/EMI).
EMP'ler, patlama sonucu (özellikle nükleer), yada geniş batlı, yüksek yoğunluklu, kısa süreli elektromanyetik enerji patlamalarından doğan, aşırı güçlü dalgalanan manyetik veya elektrik alanlarıdır.
EMI,  parazit girişine sebep olabilecek veya diğer devrelerde gürültü ile performansı düşürecek, sürekli değişen sinyallar taşıyan elektrik devreleri tarafından  yollanan elektromanyetik radyasyondur.  EMI, elektronik savaş durumlarında bile bile meydana getirilebilir  veya tepkiler ve istenmeyen yayınlarn sonucu istemeden meydana gelebilir.
EMP/EMI'ye karşı korunaklı sistemler aşağıda ki durumlarda tercih edilirler:
Tesislerde önemli elektronik eşyalar, bilgisayarlar ve iletişim sistemleri barındırılıyorsa,
Yıldırıma, elektriksel deşarja, bomba patlamarına, sabotajlara maruz kalınabilecek durumlarda,
Sinyal ve güç kablosunun aynı kablo yolunda çekildiği durumlarda paraziti düşürmek için.

EMC geçiş sistemlerinin sırrı blokların ve diğer Lycron içeren elemanların ortasında yer alan temperlenmiş metal levhadır. Bu temper levha kablonun geçiş boyunca yaydığı elektrik akımlarını durdurur ve sızdırmazlık boyunca kabloya ekranlama sağlar, böylece komple geçiş ve zıvana ekranlı bir duvarmış gibi etki eder. Bilgi vermesi açısından temsili gösterimi aşağıda sunulmuştur.

EMC sistemde kullanılam zıvanalar tercihen paslanmaz veya iç kısmı boyanmamış karbon çeliktir. Tüm dolgu malzemeleri ve sıkıştırma elemanları yine aynı ölçülerde fakat bu sefer orta kısımlarında temperlenmiş metal levha olan Lcyron malzemeden üretilirler. Ayraç plakaların paslanmaz çelikten olması tercih edilir.

Montajları ise aynı normal MCT 2000 sistemi gibidir, yalnızca kablonun üzerinde ki zırh blokların ortasındaki temperlenmiş metala temas ettirilmek için soyulur.

|Katalog Sayfasını İndirin|]
|Broşürİndirin| ]

|Anasayfa|


 
 

Bu websitenin tüm hakları ODAK İnşaat ve Tesisat Ltd. Şti'ne aittir, izinsiz kullanılamaz. Daha fazla bilgi, belge, broşür veya randevu talepleriniz için +90 216 384 27 33
numaralı telefon veya bilgi@mct-turkiye.com adresinden tarafımızla iletişim kurabilirsiniz.